Úspěchy

Výsledky z tanečních soutěží za školní rok 2017/2018

1. zemská liga Morava CDO           30.9.2017                  BRNO

Kategorie MINI 

 

4. místo Izabela Bednářová 
5. místo Anna Jiříčková

 

Kategorie DĚTI

 

Výkonnostní třída B 
12. místo Adéla Klotová

 

Výkonnostní třída A 
5. místo Tereza Štěpánková 
11. místo Natálie Karkošková 
12. místo Nela Jiříčková

 

Kategorie JUNIOŘI 


Výkonnostní třída A
6. místo Karolína Klotková

 

2. zemská liga Morava CDO          14.10.2017                 BRNO

MINI KATEGORIE 

 

4. místo Izabela Bednářová 
6. místo Anna Jiříčková 
15. místo Rozálie Studená

 

DĚTSKÁ KATEGORIE

 

VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA B 

16. -17. místo Adéla Klotová

 

VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A

4. místo Tereza Štěpánková 
10. místo Nela Jiříčková 
12. místo Natálie Karkošková

 

JUNIORSKÁ KATEGORIE

 

VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA B 

6. místo Karolína Klotová 
32. místo Adriana Šteblová

 

VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA A 

3. místo Karolína Klotková

 

3. zemská liga Morava CDO           29.10.2017                  BRNO

 

Kategorie MINI 


7. místo Izabela Bednářová 
11. místo Ella Polášková 
12. místo Sofie Běťáková 
13. místo Anna Jiříčková 
20.-21. místo Rozálie Studená

 

Kategorie DĚTI

 

Výkonnostní třída A 
5. místo Tereza Štěpánková - postup do Extraligy
12. místo Natalie Karkošková

 

Kategorie JUNIOŘI

 

Výkonnostní třída B 
7. místo Karolína Klotová 
20.-21. místo Eliška Isaiášová 
33.-34. místo Tereza Voštinárová

 

Výkonnostní třída A 
5. místo Karolína Klotková - postup do Extraligy

 

Kategorie ADULTS

 

4. místo Vendula Tvardková

 

Disco dance duo ADULTS
6. místo Nikola Zuziaková a Tereza Zuziaková

 

 

4. zemská liga CDO                  12.11.2017          BRNO

 

Kategorie MINI 


4. místo Izabela Bednářová 
5. místo Anna Jiříčková 
9. místo Sofie Běťáková 
12. místo Ella Polášková
18. místo Rozálie Studená

 

Extraliga

První zkušenost v extralize v dětech a juniorech 
24.-25. místo Tereza Štěpánková - dětská kategorie 
26. místo Karolína Klotková - juniorská kategorie 
28. místo Nikola Zuziaková - kategorie ADULTS 
30. místo Lucka Škatulová - kategorie ADULTS

 

Kategorie JUNIOŘI

 

výkonnostní třída B

5. místo Karolína Klotová- přestup do výkonnostní třídy A
6. místo Eliška Isaiášová 
36. místo Adriana Šteblová

 

Kategorie ADULTS 
8. místo Vendula Tvardková

 

DUO - kategorie ADULTS 
4. místo Nikola Zuziaková a Tereza Zuziaková

 

 

WORLD DANCE CHAMPIONSHIP            23.11.2017                 LIBEREC


1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP  - kategorie děti          
1. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME  - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY – kategorie mládež     

2. MÍSTO Izabela Bednářová kategorie mini - disco dance sólo
3. MÍSTO Anna Jiříčková kategorie mini - disco dance sólo

4. MÍSTO  Karolína Klotková – kategorie junioři - disco dance sólo

5. MÍSTO  Lucie Škatulová  - kategorie junioři - disco dance sólo           
6. MÍSTO  Tereza Zuziaková  - kategorie junioři - disco dance sólo
6. MÍSTO Nikola Zuziaková - kategorie mládež - disco dance sólo

 

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

BEST DANCE GROUP 2018

 

REGIONÁLNÍ KOLO                        TŘINEC                               7.4.2018
  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI
  2. místo kategorie děti choreografie HEY
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY
  4. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS

 

MISTROVSTVÍ MORAVY                             ZLÍN                     28. – 29.4.2018
  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI
  2. místo kategorie děti choreografie HEY
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY
  4. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS

 

 

MISTROVSTVÍ ČR                           PRAHA                1. – 3.6.2018

 

  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI    VICEMISTŘI ČR v základní lize
  2. místo kategorie děti choreografie HEY                                          MISTŘI ČR v základní lize
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY                    VICEMISTŘI ČR v základní lize
  4. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS

 

 

EUROPEANCHAMPIONSHIP          PRAHA                9.6.2018

 

  1. místo kategorie děti choreografie HEY                           Vítězové evropského finále v základní lize

 

 

 

 

CZECH DANCE ORGANIZATION

CZECH DANCE MASTER 2018

 

REGIONÁLNÍ KOLO                        OPAVA                               25.3..2018
  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI         Výkonostní třída : HOBBY
  2. místo kategorie děti choreografie HEY                                               Výkonostní třída: II. liga
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY                         Výkonostní třída: II. liga
  4. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS                              Výkonostní třída: extraliga
  5. místo kategorie senioři choreografie SEN

 

ZEMSKÉ KOLO MORAVA                            BOHUMÍN                         8.5.2018
  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI
  2. místo kategorie děti choreografie HEY
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY
  4. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS
  5. místo kategorie senioři choreografie SEN

 

 

MISTROVSTVÍ ČR                           PRAHA                26. – 27.5.2018

 

  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI     
  2. místo kategorie děti choreografie HEY                                         
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY                        
  4. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS
  5. místo kategorie senioři choreografie SEN                                          VICEMISTŘI ČR

 

 

 

 

 

SVAZ UČITELŮ TANCE

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2018

 

REGIONÁLNÍ KOLO                        MOHELNICE                     24.3.2018
  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI     
  2. místo kategorie děti choreografie HEY                                         
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY                        
  4. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS                             
  5. místo kategorie senioři choreografie SEN

 

MISTROVSTVÍ ČR                           LITOMĚŘICE                     6.5.2018

 

  1. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS                VICEMISTŘI ČR
  2. místo kategorie senioři choreografie SEN

 

 

MISTROVSTVÍ ČR                           BRNO                   12.5.2018

 

  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI      MISTŘI ČR

 

 

 

MISTROVSTVÍ ČR                           ČESKÁ LÍPA                       20.5.2018

 

  1. místo kategorie děti choreografie HEY                           DRUZÍ VICEMISTŘI ČR
  2. místo kategorie junioři choreografie  TAKE IT EASY          MISTŘI ČR

 

 

 

CZECH DANCE TOUR 2018

 

REGIONÁLNÍ KOLO                        HAVÍŘOV                           15.4.2018
  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI     
  2. místo kategorie děti choreografie HEY                                         
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY                        

 

 

 

HOT DANCE 2018

 

POHÁROVÁ SOUTĚŽ                     MOHELNICE                     8.4.2018
  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI     
  2. místo kategorie děti choreografie HEY                                         
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY                        
  4. místo kategorie hlavní choreografie DARKNESS                             
  5. místo kategorie senioři choreografie SEN

 

 

DANCE EVOLUTION 2018

 

POHÁROVÁ SOUTĚŽ                     MOHELNICE                     8.4.2018
  1. místo kategorie mini choreografie  VÍTEJTE V MRAVENIŠTI     
  2. místo kategorie děti choreografie HEY                                         
  3. místo kategorie junioři choreografie TAKE IT EASY                        
  4. místo kategorie senioři choreografie SEN

 

 

DANCE FEVER 2018

CHOMUTOV 21.6.2018

 DISCO DANCE SÓLO MINI KIDS

     20. místo Ella Polášková

     28. místo Sofie Běťáková





Výsledky z tanečních soutěží za školní rok 2016/2017

CZECH DANCE MASTER 

Zemská liga

 

2.10.2016        BRNO

6. místo Lucie Škatulová ( ADULTS A) - z 10 tanečnic 

9. místo Nikola Zuziaková ( ADULTS A)- z 10 tanečnic

 

15.10.2016       BRNO

9. místo Tereza Štěpánková (CHILDREN B) - 45 tanečnic

15. místo Karolína Klotová (CHILDREN B) - z 45 tanečnic 

16. místo Nela Jiříčková (CHILDREN B) - z 45 tanečnic 

7. místo Adéla Klotová (MINI A) - z 17 tanečnic

9. místo Tereza Zuziaková (JUNIORS B) z 25 tanečnic

5. místo Lucie Škatulová ( ADULTS A) - z 11 tanečnic 
7. místo Nikola Zuziaková ( ADULTS A)- z 11 tanečnic

 

 

 

 

 

30.10.2016      BRNO

1. místo Karolína Klotová (CHILDREN B) - z 45 tanečnic 

3. místo Nela Jiříčková (CHILDREN B) - z 45 tanečnic 
16. místo Tereza Štěpánková (CHILDREN B)
23. místo Nela Holubeková (CHILDREN B)
28. místo Natálie Karkošková (CHILDREN B)
1. místo Karolína Klotková (JUNIORS B) - z 24 tanečnic 
3. místo Tereza Zuziaková (JUNIORS B) z 24 tanečnic 
9. místo Anna Jiříčková (MINI A) - z 21 tanečnic 
14. místo Adéla Klotová (MINI A) - z 21 tanečnic 
4. místo Lucie Škatulová ( ADULTS A) - z 10 tanečnic 
6. místo Nikola Zuziaková ( ADULTS A)- z 10 tanečnic

 

 

6.11.2016         BRNO

1. místo Karolína Klotová kategorie CHILDREN B ( 41 soutěžících )

14. místo Tereza Štěpánková kategorie CHILDREN B (41 soutěžících )
15. místo Nela Jiříčková kategorie CHILDREN B ( 41 soutěžících )
32. místo Nela Holubeková kategorie CHILDREN B ( 41 soutěžích )
1. místo Karolína Klotková kategorie JUNIORS B (22 soutěžích )
11. místo Tereza Zuziaková kategorie JUNIORS B ( 22 soutěžích )
8. místo Izabela Bednářová kategorie MINI A ( 22 soutěžích )
9. místo Adéla Klotová kategorie MINI A (22 soutěžích )
18. místo Anna Jiříčková kategorie MINI A (22 soutěžích )
2. místo Nikola Zuziaková kategorie ADULTS A ( 8 soutěžích )
4. místo Gabriela Ošeldová kategorie ADULTS A (8 soutěžících )
22. místo Lucie Škatulová kategorie ADULTS EXTRALIGA ( 24 soutěžících)

 

WORLD DANCE CHAMPIONSHIP 25.112016 LIBEREC

1. MÍSTO choreografie  FROZEN  - kategorie mini           
1. MÍSTO choreografie  FREAKS  - kategorie mládež
2. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  I LIKE IT – kategorie děti

1. MÍSTO Adéla Klotová  kategorie mini - disco dance sólo           
3. MÍSTO Izabela Bednářová kategorie mini - disco dance sólo
5. MÍSTO Anna Jiříčková kategorie mini - disco dance sólo

2. MÍSTO  Karolína Klotová – kategorie děti - disco dance sólo

5. MÍSTO  Lucie Škatulová  - kategorie junioři - disco dance sólo           
6. MÍSTO  Tereza Zuziaková  - kategorie junioři - disco dance sólo
3. MÍSTO Nikola Zuziaková - kategorie mládež - disco dance sólo

2. MÍSTO Gabriela a Michaela Ošeldové – kategorie mládež - disco dance duo

 

 

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2017 18.3.2017 ZÁBŘEH

2.MÍSTO choreografie BARBINY Z OSTRAVSKA - kategorie senioři

CZECH DANCE MASTER CDO 2017 2.4.2017 OPAVA

3. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež

3. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

2. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti


 

CZECH DANCE TOUR 2017 9.4.2017 HAVÍŘOV

3. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
3. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež

3. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

2. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

3. MÍSTO choreografie BARBINY Z OSTRAVSKA - kategorie senioři

 

 

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU BEST DANCE GROUP  15.4.2017 TŘINEC

2. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež

5. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

3. MÍSTO choreografie BARBINY Z OSTRAVSKA - kategorie senioři

 

 

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2017 23.4.2017 BRNO

1. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
2. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež

1. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

 

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU BEST DANCE GROUP 29.-30.4.2017 ZLÍN MISTROVSTVÍ MORAVY

5. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
2. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež

3. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

4. MÍSTO choreografie BARBINY Z OSTRAVSKA - kategorie senioři

 

 

CZECH DANCE MASTER 2017 MISTROVSTVÍ MORAVY 1.5.2017 BOHUMÍN

2. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež

3. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

6. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

 

 

FTM MISTROVSTÍ ČR 6.5.2017 LITOMĚŘICE

1. MÍSTO choreografie OPPORTUNITY - kategorie mládež                   MISTŘI ČR

1. MÍSTO choreografie BARBINY Z OSTRAVSKA - kategorie senioři        MISTŘI ČR

 

 

 

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2017 13.5.2017 BRNO

1. MÍSTO choreografie ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ - kategorie mini      MISTŘI ČR

 

 

 

ESO 2017 13.5.2017 BOHUMÍN

1. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

 

 

 

PETŘVALDSKÝ TANEČNÍ POHÁR  2017 14.5.2017 PETŘVALD

1. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

 

 

DANCE EVOLUTION 2017 20.5.2017 PŘEROV

1. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež

1. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

2. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

1. MÍSTO choreografie BARBINY Z OSTRAVSKA - kategorie senioři

 

 

FTM MISTROVSTVÍ ČR 2017 21.5.2017 ČESKÁ LÍPA

1. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři         MISTŘI ČR

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti         MISTŘI ČR

 

 

CZECH DANCE MASTER MČR GRANDFINÁLE 2017 27. - 28.5.2017 PRAHA

5. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
2. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež               VICEMISTŘI ČR

4. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti                   MISTŘI ČR

 

 

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU BEST DANCE GROUP 2.-4.6.2017 PRAHA MISTROVSTVÍ ČR

2. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež               VICEMISTŘI ČR

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti                   MISTŘI ČR

 

 

SOKOL DANCE CUP 2017 11.6.2017 OSTRAVA

1. MÍSTO choreografie  ŽIVOT NA ANTARKTIDĚ  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie  OPPORTUNITY  - kategorie mládež

1. MÍSTO choreografie  JUST IN TIME - kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti

2. MÍSTO choreografie BARBINY Z OSTRAVSKA - kategorie senioři

 

 

STRIFE DANCE 2017 16.6.2017 ORLOVÁ

 

kategorie MINI


Disco dance sólo


1.MÍSTO Adéla Klotová 
2.MÍSTO Izabela Bednářová 
3. MÍSTO Anna Jiříčková

 

kategorie DĚTI


Disco dance sólo


1.MÍSTO Eliška Isaiášová
2.MÍSTO Karolína Klotová 
3.MÍSTO Tereza Štěpánková

 

Disco dance duo


1.MÍSTO Anna Bystrická, Karolína Klajmanová 
2.MÍSTO Gabriela Větrovská, Mája Erakovič

 

kategorie JUNIOŘI


Disco dance sólo


1.MÍSTO Karolína Klotková 
2.MÍSTO Tereza Galgaňáková
3.MÍSTO Lucie Škatulová

 

Disco dance duo


1.MÍSTO Simona Pavlíková, Tereza Voštinárová
2.MÍSTO Valérie Galgaňáková, Slabina Janderová

 

kategorie HLAVNÍ


Disco dance duo


1.MÍSTO Nikola Zuziaková, Tereza Zuziaková 
2.MÍSTO Vendula Tvardková, Aneta Fedičová
3.MÍSTO Lucie Čecháčková, Tereza Kublová

 

 

SHOW


1.MÍSTO Eliška Isaiášová, Tereza Štěpánková- MIMONI V AKCI
2.MÍSTO Anna Jiříčková, Nela Jiříčková- WE LOVE DANCE
3.MÍSTO Nela Holubeková, Marcela Vanečková - PIRÁTI Z KARIBIKU 
3.MÍSTO Martina Czajová - LOLLIPOP

 

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU BEST DANCE GROUP 24.6.2017 PRAHA European Championship

1. MÍSTO choreografie  DON´T GIVE UP – kategorie děti                  

 

 

Výsledky z tanečních soutěží za školní rok 2015/2016

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 13.3.2016 TŘINEC

1. MÍSTO choreografie  FROZEN  - kategorie mini
2. MÍSTO choreografie  HOŘÍ- kategorie senioři

1. MÍSTO choreografie  FREAKS  - kategorie mládež
2. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  I LIKE IT – kategorie děti


 

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2016      19.-20.3.2016             ZÁBŘEH

3. MÍSTO choreografie  FROZEN  - kategorie mini
2. MÍSTO choreografie  HOŘÍ- kategorie senioři

3. MÍSTO choreografie  FREAKS  - kategorie mládež
2. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři

2. MÍSTO choreografie  I LIKE IT – kategorie děti

 

 

TANCER CUP 2016                              26.4.2016                      ZLÍN

1. MÍSTO choreografie  FROZEN  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie  FREAKS  - kategorie mládež
1. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie  I LIKE IT – kategorie děti


CZECH DANCE MASTER CDO 2016        3.4.2016                       OPAVA

1. MÍSTO choreografie  FROZEN  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie  FREAKS  - kategorie mládež
1. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři

3. MÍSTO choreografie  I LIKE IT – kategorie děti


LIPENSKÁ HVĚZDA 2016             9.4.2016    LIPNÍK NAD BEBEČVOU        

1. MÍSTO choreografie  MALÍ NÁMOŘNÍCI  - kategorie baby

 

 

MOTION EMOTION 2016             23.4.2016                   UNIČOV

 

2. MÍSTO choreografie MALÍ NÁMOŘNÍCÍ - kategorie baby

2. MÍSTO choreografie FROZEN - kategorie mini

2. MÍSTO choreografie I LIKE IT - kategorie děti

1. MÍSTO choreografie ALL FOR ONE - kategorie junioři

1. MÍSTO choreografie FREAKS - kategorie mládež

2. MÍSTO choreografie HOŘÍ - kategorie senioři

 

 TANEČNÍ SKUPINA ROKU            30.4 - 1.5.2016            ZLÍN

3. MÍSTO choreografie FROZEN - kategorie mini               DRUZÍ VÍCEMISTŘI MORAVY

1. MÍSTO choreografie I LIKE IT - kategorie děti                MISTŘI MORAVY 

3. MÍSTO choreografie ALL FOR ONE - kategorie junioři     DRUZÍ VÍCEMISTŘI MORAVY 

1. MÍSTO choreografie FREAKS - kategorie mládež             MISTŘI MORAVY

1. MÍSTO choreografie HOŘÍ - kategorie senioři                 MISTŘI MORAVY

 

 

FTM MISTROVSTÍ ČR            7.5.2016                    LITOMĚŘICE

 

3. MÍSTO choreografie FREAKS - kategorie mládež             DRUZÍ VICEMISTŘI ČR

4. MÍSTO choreografie HOŘÍ - kategorie senioři                  

 

 

CZECH DANCE MASTER CDO 7.5.2016                      BOHUMÍN

 


2. MÍSTO choreografie  FROZEN  - kategorie mini                       VÍCEMISTŘI MORAVY
2. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři              VÍCEMISTŘI MORAVY

3. MÍSTO choreografie  I LIKE IT – kategorie děti                        DRUZÍ VÍCEMISTŘI MORAVY

 

 

 

ESO 2016                           15.5.2016                      BOHUMÍN
 

3. MÍSTO choreografie MALÍ NÁMOŘNÍCI - kategorie baby
1. MÍSTO choreografie  I LIKE IT  - kategorie děti                       

2. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři              

1. MÍSTO choreografie  FREAKS – kategorie mládež                        

1. MÍSTO choreografie HOŘÍ - kategorie senioři 

 

 

 

DANCE EVOLUTION 2016          21.5.2016                      PŘEROV

1. MÍSTO choreografie  I LIKE IT  - kategorie děti                       

1. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři              

1. MÍSTO choreografie  FREAKS – kategorie mládež                        

1. MÍSTO choreografie HOŘÍ - kategorie senioři 

 

 

FTM MISTROVSTVÍ ČR 2016   22.5.2016                      ČESKÁ LÍPA
 

2. MÍSTO choreografie  I LIKE IT  - kategorie děti                       

4. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři            

 

 

O POHÁR MĚSTA HAVÍŘOV            22.5.2016                  HAVÍŘOV

 

 

3. MÍSTO choreografie MALÍ NÁMOŘNÍCÍ - kategorie baby

 

 

 

HOT DANCE 2016                      28.5.2016                      ZUBŘÍ
 

1. MÍSTO choreografie FROZEN - kategorie mini

1. MÍSTO choreografie  I LIKE IT  - kategorie děti                       

1. MÍSTO choreografie  FREAKS- kategorie mládež              

1. MÍSTO choreografie  HOŘÍ – kategorie senioři                        

 

 

CZECH DANCE MASTERS  MČR 2016 28.5.2016           PRAHA
 

1. MÍSTO choreografie  ALL FOR ONE- kategorie junioři    

 

         

CZECH DANCE MASTERS  MČR 2016     29.5.2016          PRAHA
 
   

3. MÍSTO choreografie  I LIKE IT - kategorie děti

5. MÍSTO  choreografie FROZEN - kategorie mini   

 

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU            3. - 4.6.2016            PRAHA

 

 

2. MÍSTO choreografie I LIKE IT - kategorie děti                VICEMISTŘI ČR 

2. MÍSTO choreografie FREAKS - kategorie mládež             VICEMISTŘI ČR

 

 

 

FTM MISTROVSTVÍ ČR 2016   11.6.2016                      BRNO


 
1. MÍSTO choreografie  FROZEN  - kategorie mini              MISTŘI ČR      

 

 

 

SOKOL DANCE CUP             11.6.2016                   OSTRAVA


 

1. MÍSTO choreografie MALÍ NÁMOŘNÍCÍ - kategorie baby

       

        

 

CZECH DANCE CHAMPIONSHIP    12.6.2016        JABLONEC NAD NISOU

 

1. MÍSTO choreografie FROZEN - kategorie mini                     MISTŘI ČR 2016

1. MÍSTO choreografie I LIKE IT - kategorie děti                     MISTŘI ČR 2016      

1. MÍSTO choreografie ALL FOR ONE - kategorie junioři          MISTŘI ČR 2016    

1. MÍSTO choreografie FREAKS - kategorie mládež                  MISTŘI ČR 2016

1. MÍSTO choreografie HOŘÍ - kategorie senioři                      MISTŘI ČR 2016

 

 

 

Urban pop dance sólo

1. místo  MISTRYNĚ ČR PRO ROK 2016                           Pavlína Palešová            kategorie MINI                 

3. místo  DRUHÁ VICEMISTRYNĚ ČR PRO ROK 2016         Adéla Mihalová              kategorie MINI               

1. místo  MISTRYNĚ ČR PRO ROK 2016                           Tereza Voštinárová        kategorie DĚTI 

3. místo  DRUHÁ VICEMISTRYNĚ ČR PRO ROK 2016         Tereza Štěpánková        kategorie DĚTI 

 

Urban pop dance dvojice

1. místo  MISTRYNĚ ČR PRO ROK 2016                   Gabriela Ošeldová, Michaela Ošeldová     kategorie MLÁDEŽ

 

Contemporary Ballet sólo         

1. místo MISTRYNĚ ČR PRO ROK 2016                          Nikola Zuziaková             kategorie MLÁDEŽ         

       

 

 

 

 

Výsledky z tanečních soutěží za školní rok 2014/2015

 

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2015      21.-22.3.2015             ZÁBŘEH

2. MÍSTO choreografie DONT TELL ME - kategorie mládež
2. MÍSTO choreografie RIGHT HERE RIGHT NOW - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie LADIES - kategorie junioři


TANEČNÍ SKUPINA ROKU                18.4.2015                        OPAVA

1. MÍSTO choreografie  ROCKENROLLKY  - kategorie mini
3. MÍSTO choreografie S TEBOU MĚ BAVÍ ŽÍT ANEB DNESKA BY TO ŠLO - kategorie senioři


 

MIA FESTIVAL - DĚTI FITTNES        26.4.2015                         HAVÍŘOV

1. MÍSTO choreografie  ROCKENROLLKY  - kategorie mini
3. MÍSTO choreografie RIGHT HERE RIGHT NOW - kategorie děti
2. MÍSTO choreografie LADIES - kategorie junioři


TANEČNÍ SKUPINA ROKU MISTROVSTVÍ MORAVY  2. - 3.5.2015    ZLÍN

1. MÍSTO choreografie  ROCKENROLLKY  - kategorie mini
2. MÍSTO choreografie RIGHT HERE RIGHT NOW - kategorie děti


 

HOT DANCE 2014                  8.5.2015                             ZUBŘÍ

1. MÍSTO choreografie  ROCKENROLLKY  - kategorie mini
2. MÍSTO choreografie RIGHT HERE RIGHT NOW - kategorie děti
2. MÍSTO choreografie DONT TELL ME - kategorie mládež

1. MÍSTO choreografie S TEBOU MĚ BAVÍ ŽÍT ANEB DNESKA BY TO ŠLO - kategorie senioři

1. MÍSTO choreografie LADIES - kategorie junioři


 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SUT         9.5.2015          LITOMĚŘICE

1. MÍSTO choreografie DONT TELL ME - kategorie mládež

 


 

MOTION AND EMOTION            16.5.2015                           UNIČOV

1. MÍSTO choreografie  ROCKENROLLKY  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie RIGHT HERE RIGHT NOW - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie DONT TELL ME - kategorie mládež

2. MÍSTO choreografie LADIES - kategorie junioři

 


DANCE EVOLUTION                  23.5.2015                          PŘEROV

1. MÍSTO choreografie  ROCKENROLLKY  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie RIGHT HERE RIGHT NOW - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie DONT TELL ME - kategorie mládež

1. MÍSTO choreografie S TEBOU MĚ BAVÍ ŽÍT ANEB DNESKA BY TO ŠLO - kategorie senioři

1. MÍSTO choreografie LADIES - kategorie junioři

 


 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SUT        24.5.2015        ČESKÁ  LÍPA

1. MÍSTO choreografie RIGHT HERE RIGHT NOW - kategorie děti

2. MÍSTO choreografie LADIES - kategorie junioři

 


TANEČNÍ SKUPINA ROKU MISTROVSTVÍ ČR      30.5.2015          PRAHA

3. MÍSTO choreografie  ROCKENROLLKY  - kategorie mini


 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SUT    6.6.2015  JABLONEC NAD NISOU

2. MÍSTO choreogafie ROCKENROLLKY - kategorie mini

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBILKY ČAT     6.6.2015 JABLONEC NAD NISOU

1. MÍSTO choreografie  ROCKENROLLKY  - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie RIGHT HERE RIGHT NOW - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie DONT TELL ME - kategorie mládež

1. MÍSTO choreografie S TEBOU MĚ BAVÍ ŽÍT ANEB DNESKA BY TO ŠLO - kategorie senioři

1. MÍSTO choreografie LADIES - kategorie junioři

 

1. MÍSTO sólo mládež MICHAELA OŠELDOVÁ
1. MÍSTO duo mládež MICHAELA OŠELDOVÁ A GABRIELA OŠELDOVÁ
2. MÍSTO sólo mini NATÁLIE KUSOVÁ

2. MÍSTO sólo děti KAMILA MATLAKOVÁ

1. MÍSTO duo děti SIMONA PAVLÍKOVÁ A KRISTÝN PASZOVÁ

2. MÍSTO duo děti BEÁTA ŠPÁNIKOVÁ A MÁRIA KREPKOVÁ

 

 

Výsledky z tanečních soutěží za školní rok 2013/2014

 

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2014             22.3.2014           ZÁBŘEH

2. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN - kategorie mládež


LIPENSKÁ HVĚZDA                     29.3.2014            LIPNÍK NAD BEČVOU

1. MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini


FREN DANCE                    3.4.2014            FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

2. MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie BRING THE ACTION - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie CHIQUITAM - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN - kategorie hlavní


O POPELČIN STŘEVÍČEK        8.5.2014            ŠUMVALD

1. MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie BRING THE ACTION - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie CHIQUITAM - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN - kategorie hlavní, celkový vítěž celé kategorie HLAVNÍ


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SUT         10.5.2014          LITOMĚŘICE

3. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN - kategorie hlavní


HOT DANCE 2014                  17.5.2014                             ZUBŘÍ

1. MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie BRING THE ACTION - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie CHIQUITAM - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN - kategorie hlavní


HLUČÍNSKÝ TALENT            18.5.2014                         HLUČÍN

2. MÍSTO  choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini


DANCE EVOLUTION            24.5.2014                        PŘEROV

3. MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie BRING THE ACTION - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie CHIQUITAM - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN - kategorie hlavní


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SUT            25.5.2014     ČESKÁ  LÍPA

2. MÍSTO choreografie BRING THE ACTION - kategorie děti
2. MÍSTO choreografie CHIQUITAM - kategorie junioři


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SUT    1.6.2014  JABLONEC NAD NISOU

1. MÍSTO choreogafie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBILKY ČAT    1.6.2014  JABLONEC NAD NISOU

1. MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN - kategorie hlavní


PETŘVALDSKÝ TANEČNÍ POHÁR         14.6.2014           PETŘVALD

1. MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie BRIG THE ACTION - kategorie děti
3. MÍSTO choreografie READY OR NOT - kategorie junioři


MS WORLD DANCE CHAMPIONSHIP      1.11.2014            LIBEREC

2. MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTI - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie BRING THE ACTION - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie CHIQUITAM - kategorie junioři
2. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN- kategorie hlavní

2. MÍSTO solo junioři MICHAELA OŠELDOVÁ
3. MÍSTO duo junioři MICHAELA OŠELDOVÁ A GABRIELA OŠELDOVÁ
3. MÍSTO solo mini TEREZA ŠTĚPÁNKOVÁ

MISTROVSTVÍ EVROPY                        7.12.2014                  OSTRAVA

1.MÍSTO choreografie BAREVNÝ SVĚT V HRSTU - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie BRING THE ACTION - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie CHIQUITAM - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie HERE WE GO AGAIN- kateogorie hlavní

1. MÍSTO duo MICHAELA OŠELDOVÁ A GABRIELA OŠELDOVÁ

 

Výsledky z tanečních soutěží za školní rok 2012/2013

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2013           22.3.2013               ZÁBŘEH

2. MÍSTO choreografie DIAMOND IN MOTION - kategorie mládež

 

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2013          23.3.2013               ZÁBŘEH

2. MÍSTO choreografie DANCING DREAMS - kategorie junioři
2. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
4. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti

 

 

EFFECT DANCE CUP 2013                       27.4.2013                 ZLÍN

3. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti
2. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti

 

DĚTI FITNESS 2013                                28.4.2013               HAVÍŘOV

1. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti
2. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
2. MÍSTO choreografie DIAMOND IN MOTION - kategorie mládež
1. MÍSTO choreografie PIRÁTKY - kategorie mažoretky

 

INFINITY DANCE 2013                    4.5.2013   NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

1. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti
1. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie DANCING DREAMS - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie DIAMONDIN MOTION - kategorie mládež

 

SOKOL DANCE CUP 2013                      5.5.2013                  OSTRAVA

2. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti
2. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie DANCING DREAMS - kategorie junioři
2. MÍSTO choreografie DIAMOND IN MOTION - kategorie mládež

 

HOT DANCE 2013                                11.5.2013                   ZUBŘÍ

3. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti
1. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie DANCING DREAMS - kategorie junioři

 

MISTROVSTVÍ ČR FTM                       11.5.2013                  LITOMĚŘICE

3. MÍSTO choreografie DIAMOND IN MOTION - kategorie mládež

 

 

DANCE EVOLUTION 2013                  25.5.2013                     PŘEROV

2. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti
2. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
2. MÍSTO choreografie DANCING DREAMS - kategorie junioři
2. MÍSTO choreografie DIAMOND IN MOTION - kategorie mládež

 

MISTROVSTVÍ ČR FTM                       26.5.2013                   ČESKÁ LÍPA

2. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
3. MÍSTO choreografie DANCING DREAMS - kategorie junioři

 

ESO 2013                                        26.5.2013                     BOHUMÍN

1. MÍSTO choreografie DIAMOND IN MOTION - kategorie mládež

 

PETŘVALDSKÝ TANEČNÍ POHÁR      8.6.2013                       PETŘVALD

3. MÍSTO choreografie VODNICKÁ ŠKOLA - kategorie mini
1. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti
3. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie DANCING DREAMS - kategorie junioři

 

KOPŘIVNICKÉ MECHECHE                 9.6.2013                    KOPŘIVNICE

3. MÍSTO choreografie BYLO NEBO NEBYLO? - kategorie mini/děti
1. MÍSTO choreografie SWEET DOLLS - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie DANCING DREAMS - kategorie junioři
2. MÍSTO choreografie DIAMOND IN MOTION - kategorie mládež

 

Výsledky z tanečních soutěží za školní rok 2011/2012

LIPENSKÁ HVĚZDA 2012               31.3.2012          LIPNÍK NAD BEČVOU

1. MÍSTO choreografie GO BABY GO! - kategorie mládež
1. MÍSTO choreografie COME ON! - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie ARE YOU READY? - kategorie děti
5. MÍSTO choreografie UNO DUO TRE QUATRO - kategorie mini/děti 

 

FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2012        13.-14.4.2012       LOŠTICE

1. MÍSTO choreografie GO BABY GO! - kategorie mládež
1. MÍSTO choreografie COME ON! - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie ARE YOU READY? - kategorie děti
5. MÍSTO choreografie UNO DUO TRE QUATRO - kategorie mini/děti

HLUČÍNSKÝ TALENT 2012                   12.5.2012                 HLUČÍN

3. MÍSTO choreografie COME ON! - kategorie junioři
2. MÍSTO choreografie ARE YOU READY? - kategorie děti
2. MÍSTO choreografie UNO DUO TRE QUATRO - kategorie mini/děti

 

MISTROVSTVÍ ČR FTM 2012                13.5.2012               LITOMĚŘICE

3. MÍSTO choreografie GO BABY GO! - kategorie mládež

 

HOT DANCE 2012                     19.5.2012               VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

1. MÍSTO choregrafie UNO DUO TRE QUATRO - kategorie mini/děti
1. MÍSTO choreografie ARE YOU READY? - kategorie děti
2. MÍSTO choreografie COME ON! - kategorie junioři
1. MÍSTO choreografie GO BABY GO! - kategorie mládež

 

MISTROVSTVÍ ČR FTM 2012               20.5.2012                ČESKÁ LÍPA

1. MÍSTO choreografie ARE YOU READY? - kategorie děti
4. MÍSTO choreografie COME ON! - kategorie junioři

 

DANCE EVOLUTION 2012                    26.5.2012                 PŘEROV

1. MÍSTO choreografie UNO DUO TRE QUATRO - kategorie mini/děti
1. MÍSTO choreografie ARE YOU READY? - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie COME ON! - kategorie junioři
2. MÍSTO choreografie GO BABY GO! - kategorie mládež

 

SOKOL DANCE CUP                           2.6.2012                    OSTRAVA

2. MÍSTO choreografie UNO DUO TRE QUATRO - kategorie mini/děti
3. MÍSTO choreografie COME ON! - kategorie junioři
3. MÍSTO choreografie GO BABY GO! - kategorie mládež

ESO 2012                                          3.6.2012                    BOHUMÍN

2. MÍSTO choreografie UNO DUO TRE QUATRO - kategorie mini/děti
1. MÍSTO choreografie ARE YOU READY? - kategorie děti
1. MÍSTO choreografie COME ON! - kategorie junioři
2. MÍSTO choreografie GO BABY GO! - kategorie mládež

 

Výsledky z taneční soutěží za školní rok  2010/2011

LIPEŇSKÁ HVĚZDA 2011          Lipník nad Bečvou

2. místo          choreografie MŇAMI MŇAM          dětská věková kategorie
3. místo          choreografie JUMP!                       dětská věková kategorie
2. místo          choreografie ŘÍŠE POHÁDEK     dětská věková kategorie
1. místo          choreografie TIK TAK                     juniorská věková kategorie
1. místo          choreografie BLA BLA DANCE     hlavní věková kategorie

 

DANCE EVOLUTION 2011         Přerov

1. místo            choreografie MŇAMI MŇAM          dětská věková kategorie
1. místo            choreografie STOP!                       dětská věková kategorie
2. místo            choreografie ŘÍŠE POHÁDEK     dětská věková kategorie
2. místo            choreografie TIK TAK                     juniorská věková kategorie
1. místo            choreografie BLA BLA DANCE     hlavní věková kategorie
1. místo            choreografie VŠICHNI JSME PROSTĚ CLASSICI     hlavní věková kategorie

 

ESO 2011         Bohumín

3. místo            choreografie JUMP!                       dětská věková kategorie
2. místo            choreografie TIK TAK                     juniorská věková kategorie
2. místo            choreografie BLA BLA DANCE     hlavní věková kategorie
1. místo            choreografie VŠICHNI JSME PROSTĚ CLASSICI     hlavní věková kategorie

 

 

HOT DANCE 2011         Valašské Meziříčí

1. místo            choreografie MŇAMI MŇAM          dětská věková kategorie
1. místo            choreografie STOP!                       dětská věková kategorie
1. místo            choreografie ŘÍŠE POHÁDEK     dětská věková kategorie
3. místo            choreografie TIK TAK                    juniorská věková kategorie
1. místo            choreografie BLA BLA DANCE    hlavní věková kategorie
2. místo            choreografie VŠICHNI JSME PROSTĚ CLASSICI     hlavní věková kategorie

 

FTM 2011 REGION         Mohelnice

3. místo           choreografie MŇAMI MŇAM          dětská věková kategorie
2. místo           choreografie ŘÍŠE POHÁDEK     dětská věková kategorie 
3. místo           choreografie TIK TAK                     juniorská věková kategorie
2. místo           choreografie BLA BLA DANCE     hlavní věková kategorie
3. místo           choreografie VŠICHNI JSME PROSTĚ CLASSICI    hlavní věková kategorie

 

FTM 2011 MISTROVSTVÍ ČR          Žďár nad Sázavou

4. místo          choreografie TIK TAK                     juniorská věková kategorie

 

FTM 2011 MISTROVSTVÍ ČR         Litoměřice

3. místo         choreografie VŠICHNI JSME PROSTĚ CLASSICI    hlavní věková kategorie
5. místo         choreografie BLA BLA DANCE         hlavní věková kategorie

 

SOKOL DANCE CUP 2011          Ostrava

1. místo        choreografie VŠICHNI JSME PROSTĚ CLASSICI     hlavní věková kategorie
1. místo        choreografie BLA BLA DANCE       hlavní věková kategorie 

 

BOHUMÍNSKÝ ZVONEČEK - TANEČNÍ SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ A DUET DDM BOHUMÍN

1. KOLO      23.10.2010 

Solo disco dance děti
Viktorie Doubková - 2. místo

Disco dance junioři  
Barbora Manová - 2. místo

Duo disco dance junioři
Barbora Manová a Zuzana Chudobová - 2. místo
Karin Pečonková a Nela Vavříčková - 3. místo

Duo disco dance mládež
Zuzana Juřenová a Zuzana Krzystková- 1. místo
Nikola Kulpová a Marcela Luczyková - 3. místo

2. KOLO     27.11.2010

Duo disco dance děti
Viktorie Doubková  a Vendula Tvardková - 3. místo

Duo disco dance mládež
Zuzana Juřenová a Zuzana Krzystková - 2. místo

3. KOLO     15.1.2011

Duo disco dance děti
Viktorie Doubková a Vendula Tvardková - 3. místo

Duo disco dance mládež
Zuzana Juřenová a Zuzana Krzystková - 2. místo

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY BOHUMÍNSKÝ ZVONEČEK

Solo disco dance děti
Viktorie Doubková - 2. místo

Solo disco dance junioři
Barbora Manová - 2. místo

Duo disco dance děti
Viktorie Doubková a Vendula Tvardková - 2. místo
Karolína Pokutová a Kristýna Košátková - 3. místo

Duo disco dance junioři
Barbora Manová a Zuzana Chudobová - 2. místo
Michaela Adamczyková a Petra Koltonová - 3. místo

Duo disco dance mládež
Zuzana Krzystková a Zuzana Juřenová - 1. místo
Nikola Kulpová a Marcela Luczyková - 3. místo

 

 

Výsledky z tanečních soutěží  za školní rok 2009/2010

KOPŘIVNICKÉ MECHECHE                13.3.2010            KOPŘIVNICE

1. MÍSTO             choreografie CASIOPEA                                                 
2. MÍSTO             choreografie DAS AUTO             
1. MÍSTO             choreografie RETICULUM                                                              
2. MÍSTO             choreografie JEN TAK                                                                          
 
 
LIPENSKÁ HVĚZDA 2010            27.3.2010             LIPNÍK NAD BEČVOU


1. MÍSTO             choreografie DAS AUTO                  
1. MÍSTO             choreografie RETICULUM              
1. MÍSTO             choreografie CASIOPEA                  
                             
CHOREOGRAFIE CASIOPEA ZÍSKALA PUTOVNÍ POHÁR ZA NEJLEPŠÍ CHOREOGRAFII CELÉ SOUTĚŽE VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ
 
1. MÍSTO             DISCO DANCE DUO                        MARCELA LUCZYKOVÁ A NIKOLA KULPOVÁ
2. MÍSTO             DISCO DANCE DUO                        ADÉLA PAVLECHOVÁ A KATEŘINA WOJACZKOVÁ
3. MÍSTO             DISCO DANCE DUO                        MARKÉTA BUŠTOVÁ A ANETA TVARDKOVÁ
 
 
 
FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ            17.4.2010             MOHELNICE


3. MÍSTO             choreografie ORION X                              
2. MÍSTO             choreografie CASIOPEA                 
3. MÍSTO             choreografie DAS AUTO                       
1. MÍSTO             choreografie RETICULUM             
                           
 
FTM 2010, MISTROVSTVÍ ČR             8.5.2010                PLZEŇ

2. MÍSTO             choreografie RETICULUM            

 
HLUČÍNSKÝ TALENT 2010                  15.5.2010             HLUČÍN
2. MÍSTO             choreografie ORION X                    
1. MÍSTO             choreografie CASIOPEA                 
3. MÍSTO             choreografie DAS AUTO                                                                                           2. MÍSTO             choreografie LET´S DANCE            
                            
 
 
FTM 2010, MISTROVSTVÍ ČR  2010   16.5.2010             ČESKÁ LÍPA
3. MÍSTO             choreografie CASIOPEA                 

 
DANCE EVOLUTION  2010                    22.5.2010               PŘEROV
1. MÍSTO             choreografie ORION X                    
1. MÍSTO             choreografie RETICULUM            
2. MÍSTO             choreografie DAS AUTO                                                                                                             
                             
 
 
O MAJOVOU KORUNKU  2010            22.5.2010               JEMNICE NA HANÉ
Mažoretky
2. MÍSTO             choreografie MODRÝ SEN             
 
 
HOT DANCE 2010                                   23.5.2010             VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
1. MÍSTO             choreografie ORION X                    
1. MÍSTO             choreografie CASIOPEA                 
3. MÍSTO             choreografie DAS AUTO                                                                                                   
2. MÍSTO             choreografie LET´S DANCE           
1. MÍSTO             choreografie RETICULUM           
                        

 
ESO 2010                                                29.5.2010             BOHUMÍN
2. MÍSTO             choreografie ORION X                    
1. MÍSTO             choreografie CASIOPEA                 
1. MÍSTO             choreografie DAS AUTO                                                                                              
2. MÍSTO             choreografie LET´S DANCE           
2. MÍSTO             choreografie RETICULUM            
                   
 
TANEC BEZ HRANIC  2010                  12.6.2010             PETŘVALD
1. MÍSTO             choreografie ORION X
1. MÍSTO             choreografie CASIOPEA                                                                                                                                                                                                                                                                      
          
 
 
BOHUMÍNSKÝ ZVONEČEK       TANEČNÍ SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ A DUET      DDM BOHUMÍN 
 
I. KOLO            7.11.2009
 
 
DISCO DANCE SÓLO                    KATEGORIE DĚTI         
1. MÍSTO                             VIKTORIE DOUBKOVÁ                                                                                                     
 
DISCO DANCE SÓLO                    KATEGORIE JUNIOŘI                                                
1. MÍSTO                             BARBORA MANOVÁ                                                                    
2. MÍSTO                             ZUZANA KRZYSTKOVÁ                                                                                                                                            
 
DISCO DANCE DUO                       KATEGORIE JUNIOŘI
1. MÍSTO             BARBORA MANOVÁ A ZUZANA CHUDOBOVÁ
2. MÍSTO            SYLVIE RUCKÁ A DENISA BAUEROVÁ
                                                              
 
DISCO DANCE DUO                       KATEGORIE  MLÁDEŽ
1. MÍSTO             ZUZANA JUŘENOVÁ  A ZUZANA KRZYSTKOVÁ
 
 
2. MÍSTO            SABINA JANDEROVÁ       CHOREOGRAFIE ŠMOULINKA
1. MÍSTO           NICOL KASZOVÁ                CHOREOGRAFIE ZORRO
 

II. KOLO           23.1.2010
 
DISCO DANCE SÓLO                    KATEGORIE DĚTI                                                        
2. MÍSTO                           VIKTORIE DOUBKOVÁ                                                                 
                              
DISCO DANCE SÓLO                    KATEGORIE JUNIOŘI                                                
1. MÍSTO                             ZUZANA KRZYSTKOVÁ                                                                             
2. MÍSTO                             NICOL KASZOVÁ                                                                          
3. MÍSTO                             BARBORA MANOVÁ                                                                    
 
 
DISCO DANCE DUO                       KATEGORIE JUNIOŘI
1. MÍSTO             BARBORA MANOVÁ A ZUZANA CHUDOBOVÁ
2. MÍSTO             MARKÉTA ŠNAPKOVÁ A LUCIE TVARDKOVÁ
 
 
1. MÍSTO            SABINA JANDEROVÁ       CHOREOGRAFIE ŠMOULINKA
1. MÍSTO           NICOL KASZOVÁ                CHOREOGRAFIE ZORRO
 
 
III. KOLO                   28.3.2010
 
DISCO DANCE SÓLO                    KATEGORIE JUNIOŘI                                                
1. MÍSTO                             BARBORA MANOVÁ                                                                    
2. MÍSTO                             ZUZANA KRYSTKOVÁ                                                                
3. MÍSTO                             ZUZANA CHUDOBOVÁ                                               
 
DISCO DANCE DUO                       KATEGORIE JUNIOŘI
1. MÍSTO             BARBORA MANOVÁ A ZUZAMA CHUDOBOVÁ
2. MÍSTO             SYLVIE RUCKÁ A DENISA BAUEROVÁ
3. MÍSTO             MARKÉTA ŠNAPKOVÁ A LUCIE TVARDKOVÁ
 
1. MÍSTO            SABINA JANDEROVÁ       CHOREOGRAFIE ŠMOULINKA
1. MÍSTO           NICOL KASZOVÁ                CHOREOGRAFIE ZORRO
 
 
 
 
CELKOVÍ VÍTĚZOVÉ Z TANEČNÍ SOUTĚŽE  BOHUMÍNSKÉHO ZVONEČKU
 
(děti během tří kol sbíraly body)
 
kategorie junioři               disco dance            sólo       BARBORA MANOVÁ
 
 
kategorie junioři                disco dance            duo        BARBORA MANOVÁ A ZUZANA CHUDOBOVÁ           
 
 
SABINA JANDEROVÁ       CHOREOGRAFIE ŠMOULINKA
NICOL KASZOVÁ               CHOREOGRAFIE ZORRO